WIADOMOŚCI

  • 01.07.2018
  • 2859
Duży dorobek punktowy Force India
Duży dorobek punktowy Force India
Kierowcy Force India skończyli wyścig w Austrii na szóstym i siódmym miejscu. Obaj podkreślają, że dysponowali świetnym tempem i dobrą strategią, która pozwoliła im wykorzystać wszystkie nadarzające się okazje.
2025-baner-f1-dziel-pasje-v2.jpg
Esteban Ocon, P6
"To świetny dzień dla zespołu. Możemy być zadowoleni z naszej formy. Dobrze zarządzaliśmy oponami i udało się przejechać wyścig na jeden postój. Rywale mieli z tym problemy. Pokazaliśmy także świetną współpracę z Checo, by doścignąć Magnussena. Mamy silny zespół i mam nadzieję, że kolejne poprawki tylko nas wzmocnią. Walka w środku stawki będzie bardzo ciasna i musimy naciskać do samego końca."

Sergio Perez, P7
"Bardzo pozytywny dzień. Ten weekend był sporym wyzwaniem, ale opuszczamy Austrię z dużym dorobkiem punktowym. Możemy być dumni, bo dojechaliśmy na siódmej pozycji startując z piętnastego miejsca. Sporo bolidów się dzisiaj wycofało, ale my dobrze zarządzaliśmy strategią i wykorzystaliśmy nasze szanse. Nie zatrzymaliśmy się w trakcie wirtualnej neutralizacji, mimo to nasz plan zadziałał i miałem dobre tempo cały czas, zwłaszcza na ostatnich okrążeniach. Ścigałem Magnussena pod koniec, ale nie mogłem go złapać."

Udostępnij ten wpis Udostępnij na Wykopie Udostępnij na Facebooku Udostępnij na X

2 KOMENTARZE
avatar
Orlo

01.07.2018 19:16

0

Mam nadzieję, że do końca sezonu łykną Hassa i Maca i a możę i Renault w klasyfikacji


avatar
Fanvettel

01.07.2018 20:25

0

@1 Mysle ze mogą zająć maksymalnie 5 miejsce .


zaloguj się, by pisać komentarze

Jeśli nie masz jeszcze konta, dołącz do społeczności Formula 1 - Dziel Pasję!

zarejestruj się
LOGOWANIE
Odzyskaj hasło
REJESTRACJA
Ten adres będzie wykorzystywany podczas logowania się do portalu